Ata Tatilde 2 Masalı

Bu içerik, amatör çalışmaları desteklemek amacıyla yayınlanmaktadır, Siz de yazılarınızı Masal Ekle bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Ata tatil için çok heyecanlıydı çünkü tatilde ailesi ile birlikte il dışına çıkacaktı. Pazar sabahı yola çıkacaklardı. Cumartesi günü bütün gün bavul hazırladı. Bavuluna orda oma yarayacak şeyler ve oyuncaklar götürdü. Yanına kitap da almıştı. Pazar sabahı oldu ve yola çıktılar. Biraz heyecanlıydı çünkü gittiği yerde kaydıraklı havuz vardı. Yol çok uzundu yol boyunca kitap okuyup şarkı dinledi. Sonunda tatil yerine varmışlardı hemen odasına çıkıp eşyalarını yerleştirdi ve odası istediği gibiydi ve hayal ettiği gibiydi kocaman yumuşak bir yatağı vardı. Eşyalarını yerleştirdikten sonra biraz yaz tatil ödevini yaptı daha sonra mayolarını giyip havuza koştu. ilk önce biraz havuzdan korktu çünkü çok büyüktü sonra orada macera düşü diye bir yer gördü.

Sponsorlu Bağlantılar

Orda hamam vardı yanında buhar odası sauna vardı ve  tam buhar odasının yanında buz çeşmesi vardı. Bazı buhar odasına girmişti onlar terlediğinde onlara buz götürüyordu bardaklara koyup yanlarında teyzeside gelmişti onunla birlikte yüzdü ama havuz soğuk olduğu için biraz ısınmasını bekledi. sonra saat baya geç olmuştu kurulanıp yukarı gitti. Üstünü değiştirdi daha sonra yemek salonuna indi ve yemeğini yedi. sonra ailesiyle yukarı odasına çıktı ve artık çok yorulduğu için annesiyle birlikte uyudu. Teyzesi tam önündeki odada uyuyordu babaanneside ve
  babası da gelmişti. Bu yüzden babaannesi ve babası fenerbahçe ordu evinde kaldı. Atanın derin kardeşide bütün gün onunla birlikte eğlendi koştu zıpladı. en son olarak ise annesi derin ve ata birlikte sarılıp mışıl mışıl uyudular.