Ece'nin En Mutlu Günü Masalı

Bu içerik, amatör çalışmaları desteklemek amacıyla yayınlanmaktadır, Siz de yazılarınızı Masal Ekle bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Ece, dışarıda dolaşırken bir ses duydu. Bunun üzerine Ece gidip bakmaya karar verdi. Ece yavaşça yürüdü. Sonra ormanlık bir alana geldi. Bir de ne görsün babası ağaçları buduyormuş. Ece güzel bir şey görmek istiyormuş.Ama babasının ağaçları budaması hiç güzel bir görüntü değildi. Sonra annesinin yanına gitmek istedi. Eve gidip annesine baktı. Bütün odalara baktı ama annesi yoktu. O sırada ablasını gördü. Ablası kimi arıyorsun? dedi. Ece annemi arıyorum sen gördün mü? Ablası hayır görmedim dedi. Peki nerede olduğunu biliyor musun abla? evet az önce komşuya gitti.

Ece hemen karşı komşuya gitti. Kapıyı o kadar çok çaldı ki evde kimse yoktu. O sırada dışarıdan yine sesler geldi. Baktı ki dışarıda annesi. Hemen dışarıya çıktı. Eğlenceli bir şey göreceğini sandı. Ama yanılmıştı. Çünkü annesi

Sponsorlu Bağlantılar

ve karşı komşusu bahçede muz ağacından muz topluyorlardı. Sonra gidip arkadaşını çağırmaya gitti. Ama arkadaşı da evde yoktu. Sonra birden arkadaşının annesini gördü. Annesine sordu. Annesi kuzenine gitti dedi.

Ece dışarıya baktı. Kimse yoktu. Sonra birden çok şaşırdı. Çünkü herkes bahçede Ece'nin doğum gününü kutluyorlardı. Ece çok şaşırdı. Çünkü Ece tam 2 yaşına giriyordu. Herkes hediyesini verdi. Tek abisi kalmıştı. Ece ağabey sen bana ne hediye aldın mı? dedi. Ağabeyi ben sana bir şarkı yazdım dedi.
 Ağabeyinin yazdığı şarkı şöyleydi:
Çişimiz tuvalette, kakamız  tuvalette artık kimse yapmayacak altındaki beze, bezleri attık kilotlar giydik çünkü hepimizde tuvaleti öğrendik.

Ece ağabey bu çok güzel bir şarkı dedi Ve Ece'nin doğum gününü kutlamış olduk...