İkiz Terapisi Masalı

Bu içerik, amatör çalışmaları desteklemek amacıyla yayınlanmaktadır, Siz de yazılarınızı Masal Ekle bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Genellikle birbirlerine kırmızı iple bağlı olan insanlar ruh  eşi olarak bilinir. İşte bu durumda olan iki kız çocuğu dünyaya gelmiş. Kardeşinden 2 saniye önce doğan kızın adı Lale diğer kızın adı Menekşe'ymiş. Menekşe çok içine kapanık, çalışkan ve asosyal bir kızmış. Lale ise arkadaşlarıyla yaramazlık yapmayı sever ve biraz tembel bir kızmış. Lale menekşeyi hep oyunlarına çağırmış ama Menekşe  çok utangaç olduğu için ablasının yanına gitmeye cesaret edememiş. Lale hep menekşenin yanında olmuş. Birlikte bazı zamanlar oyunlar oynarlarmış. Ama Lale de menekşe de yetim çocuklarmış. Bir gün Lale evlat edinmeye gelen bir aile varmış. Onlar yoksul ve fakirlermiş. Aynı gün menekşeyi

Sponsorlu Bağlantılar

de evlat edinen bir aile olmuş onlar çok zenginmiş. Yıllar çok hızlı akıp gitmiş. Lale'nin ailesi çok yoksul oldukları için Lale'ye layık şeyler verirlermiş. Lale buna biraz üzülürmüş kardeşinin hayatında olmak da istermiş, 18 yaşına geldiklerinde ikisi de birbirlerini bulmak için ikiz terapilerini hissederek birbirlerinin yanına gelmişler. Sarılmışlar ve gözleri dolmuş. Tam o anda onların ailesini yok eden cadı karşılarına çıkmış. Cadı çok korkutucu görünüyormuş. Kardeş taleplilerini kullanarak birbirlerine bakıp devasa bir güç ortaya çıkartmışlar cadıyı yenmişler. İki aileyi bir araya getirip mutlu mesut yaşamışlar.

          SON SON SON SON SON