Zeynep Hayvanat Bahçesinde Masalı

Bu içerik, amatör çalışmaları desteklemek amacıyla yayınlanmaktadır, Siz de yazılarınızı Masal Ekle bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Bugün Zeynep'lerin sınıfında konu hayvanlar dedi öğretmen. Çocuklar herkes sevdiği hayvanın resmini yapsın dedi. Bütün çocuklar kedi köpek kuş gibi hayvanların resmini çizdiler. Sevgi öğretmen yaptığınız resimler çok güzel. Ama doğada günlük yaşantımızda rastlamadığmız hayvanlar da bulunur. Mesela kaplan fil zebra ve hatta cepleri olan hayvanlar bile var bunları görmek ister misiniz? Zeynep aaa öğretmenim ormaana mı gideceğiz. Hayır Zeynnepciğim bu hayvanları hayvanat bahçesinde görebiliriz. Sevgi öğretmen hayvanları tanımak için  hayvanat bahçesine gideceklerini söyledi. Çocuklar çok sevindi. Çocuklardan biri ben hayvanat bahçesine bir aslan almak istiyorum bir diğeri

Sponsorlu Bağlantılar

bende maymun alacağım hem onunla oynarım dedi. Sevgi öğretmen öğrencilerin sözlerine gülümsedi bakalım hayvanat bahçesine gidince bu sözleri düşunecek misiniz. Hafta sonu onları geziye götürecek olan otobüs bütün öğrencileri evlerinden aldı. Bütün öğrenciler gülüyor oynuyor eğleniyordu yalnız Kerem hiç iyi görünmüyordu. Otobüsün camına yaslanmış sessizce oturuyordu. Neyin var Kerem dedi Zeynep. Ben hayvanlardan çok korkuyorum. Zeynep onu cesaretlendirmek için ben evde köpek besliyorum biz onunla çok iyi dostuz. Sonunda hayvanat bahçesine geldiler. Otobüsten indiler onları güler yüzlü bir ender karşıladı ve hayvanat bahçesini gezdiler.