Şanssız Kız Masalı

Bu içerik, amatör çalışmaları desteklemek amacıyla yayınlanmaktadır, Siz de yazılarınızı Masal Ekle bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir kız varmış adı elif imiş bu elif çevresindekiler tarafından çok sevilirmiş. Bu elifin birde küçük kardeşi varmış eda. Eda çok yaramazmış elifi çok kızdırırmış elif de dayanamaz kızarmış fakat ailesi elife çok kızarmış eda haklı çıkarmış bu elif sabah ne kadar erken kalksa da geceleri uyuyamıyormuş ve annesi babası ona çok kızıyormuş. Annesi ile babasını çok seven elif annesi ve babasının bu huyunu sevmezmiş elif derslerinde hep yüksek puan alırmış fakat ne zaman yetmiş seksen alsa annesi ona çok kızar ama elif az düşük not alırmış. Aama genede babası ona mıymıy ve uyuşuk dermiş elif bu duruma her zaman çok sinirlenirmiş ama saygısından dolayı sesini çıkaramıyormuş.
Fakat elif babasına bu konuda ona öyle dememesini babasıyla konuşmak istiyormuş. Babası ise elifin arasındaki problem çözülmüş annesi artık elife kızmıyormuş ve kardeş ede elifi rahatsız etmiyormuş❤❤❤